SV-X2MH075A-N2LN
Fiyat için teklif alın
  • İlan / Ürün Kodu: 2025120315323
  • Marka: HCFA
  • Kategori: SERVO MOTOR
  • Alt Kategori: SV-X2MH075A-N2LN
  Fiyat Teklifi Al   WhatsApp ile Sor
SV-X2MH075A-N2LN
HCFA SV‑X2MH075A‑N2LN
  • SV-X2MH075A-N2LN, HCFA markasına ait bir AC servo motor modelidir.
  • Teknik verilere göre:
    • Güç: 750 W (0.75 kW)
    • Besleme: 220–240 V AC, akım ~ 3.8 A