SGMGH-20ACA6B
Fiyat için teklif alın
  • İlan / Ürün Kodu: 2025122215334
  • Marka: YASKAWA
  • Kategori: SERVO MOTOR
  • Alt Kategori: SGMGH-20ACA6B
  Fiyat Teklifi Al   WhatsApp ile Sor
SGMGH-20ACA6B
        Temel Teknik Özellikler
Özellik Değer
Model SGMGH-20ACA6B
Seri Sigma-II (Sigma 2)
Motor tipi AC servo motor
Nominal güç ~ 1.8–2.0 kW (1800 W / 2.0 kW)
Nominal hız ~ 1500 rpm
Çalışma gerilimi ~ 200 V AC
Nominal akım ~ 16.7 A
Anma torku ~ 11.5 Nm
Encoder 17-bit incremental enkoder
Şaft tipi Düz şaft (keyway)
Fren (opsiyon) 90 V DC fren bulunabilir